VÝSTAVA  2020

 

Vážení přátelé, drazí stážisté

 

Naše, již 2. jubilejní výstava, se blíží a proto bych vám ráda sdělila pár organizačních informací.

Jako škola Art House Atelier budeme opět vystavovat v Galerii U Zlatého Kohouta na Praze 1 v Michalské ul. od 1.9. Do 30.9.  Účast je pro všechny žáky školy. Byla bych moc ráda, kdyby jste se přidali všichni. Počítáme opět i s našimi nejmladšími studenty.

 

Potvrzení účasti potřebuji co nejdříve ( galeristka musí mít seznam vystavujících kvůli reklamě včas ). Počet obrazů na jednoho je +- 3, podle počtu zúčastněných. 

Platíme pronájem sálu, plakáty a pohoštění na vernisáž a tak je účastnický poplatek 1400 kč +-, zase podle počtu vystavujících.

Instalace bude probíhat 29.8.( v sobotu) od 10.00 až do doinstalování. Dobrovolníci na instalaci ať se moc prosím hlásí, budou potřeba do každé místnosti aspoň 4. Vítaní budou silní muži ;-) .

 Obrazy je potřeba den před tím ( 28.8.v pátek) mezi 12.00 až 18.00 hodinou doručit do galerie,( ve vážných případech do atelieru Art House( už týden před tím můžete navážet) Ale protože nevlastníme dodávku, budu ráda, když si obrazy co nejvíce zúčastněných doručí do galerie sami ;-). Výstava bude zpřístupněna od 1.9., ale vernisáž jsme určili na 5.9. v sobotu v 16.00, asi do 20.00

Protože je mezi vámi hodně mimopražských, zvolili jsme 16.00, abychom jim usnadnili návrat.

Výstava je prodejní, pokud nechcete prodávat, stačí u obrazu napsat např. neprodejné, nebo zapůjčeno ze 

soukromé sbírky ;-), nebo si dejte cenu tak vysokou, že by vás to v případě prodeje nemrzelo:-D.

V příloze posílám interaktivní vzor pro popisky obrazů ( jméno obrazu, jméno autora, velikost a materiál-olejomalba, akvarel....a td. a cena) ve vzoru vždy vymažete co je napsané a dáte vlastní data. Kdybyste s tím měli problém, volejte, pomůžu.736 738 076

Protože galerie se nalézá ve středověkém sklepení, je tam trochu vlhko, obyčejný papír z tiskárny se kroutí, proto prosím popisek nalepte na tvrdší čtvrtku, nebo kartón a vystřihněte. V příloze posílám fotku, jak se bude popisek k obrazům připevňovat. (podkladový papír nemusí být černý, foto je jen ilustrační)

 Obrazy visí dál od zdi, proto je popisek připevněn na zadní stranu obrazu, nikoli na zeď.

Další důležitá informace: Protože obrazy jsou zavěšeny na 2 dráty, je nutné, aby každý obraz měl zezadu připevněny 2 háčky (úchytky). také posílám v příloze ilustrační foto. A to i malé obrázky, jinak se houpou a visí šikmo.

 Obrazy nemusíte rámovat.( Kromě akvarelů a suchých pastelů, které musí být chráněny sklem.)

Bude dobré, když k obrazům napíšete kontakt na vás na popisek u obrazu, nebo dáte v průsvitném pytlíčku svoje vizitky. Případní kupci budou totiž kontaktovat přímo vás. Galerie si z prodeje nebere žádná procenta.

Zálohu 1400 kč za účast můžete posílat na účet 7090356001/5500 do zprávy pro příjemce napište: výstava září 2020. Nebo v hotovosti v atelieru.

Na pohoštění o vernisáži připravíme víno z Blatničky červené a bílé, minerálku, sýry, slané i sladké zobání.

Doufám, že výstava bude krásná a úspěšná, stejně jako ta loňská. Pozvěte vaše známé, příbuzné i přátele, bude určitě na co koukat. Všichni budou vítaní :-D.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat buď na mail, nebo telefonicky, či na messenger. 736738076 i WhatsApp.

těším se na vás

Marie Sibaiová

mariesibaiova@seznam.cz

info@arthouse-atelier.cz

www.arthouse-atelier.cz