Workshop Kreslení Pastelkami

Termín

Neděle  16/01/2022  

(10:00 -17:00)   hodin

VS: 103

 

Přesto, že většinu z nás provázejí pastelky už od dětství, jsou často neprávem přehlíženou, často i odsuzovanou, uměleckou technikou. V poslední době se ale naštěstí začínají pastelky čím dál tím více prosazovat a získávají si oblibu jak mezi profesionáli tak amatéry. Kreslení pastelkami má totiž oproti jiným výtvarným médiím mnoho výhod a jen poskrovnu nevýhod. Na práci s nimi potřebujete minimální prostor, neumažete sebe ani okolí, mají zářivé a světlostálé barvy a práce s nimi je opravdu lehká, stačí se jen vyzbrojit trpělivostí a osvojit si pár technických dovedností.

 

Tento workshop je určen jak úplným začátečníkům, tak i těm, kteří již nějaké zkušenosti s kresbou či malbou mají a chtějí je dále rozvíjet!

 

Na začátku workshopu se seznámíte se základními technikami kreslení pastelkami a krátce s teorií barev. Začátečníci se následně skrze jednoduchá a hravá cvičení vyzkouší tradiční kresebné dovednostmi, jako je stínování a odměřování a od jednoduchých námětů plynule přejdou k složitějším. Pokročilejší studenti si budou moci vybrat již z náročnějších předloh, případně si zvolí 3D zátiší a seznámí se více, jak pastelkami vystihnout textury.

 

Pastelky jsou ideální jak pro rychlé skicování, tak i pro trpělivou fotorealistickou tvorbu! Workshop je tedy sestaven tak, aby si všichni účastníci pastelky vychutnali “po svém”. 

 

 

Co s sebou?

Barvy jsou pro vás v atelieru připravené.

A pak už jenom chuť do práce a dobrou náladu.

Těšíme se na vás.

Cena?

  • Cena workshopu je 1490.- Kč  (Je to 7 hodin).


 

Jak se na workshop přihlásit? 


Máte dvě možnosti:​

                                     720 299 008

Rezervace míst:

  • Pro rezervaci Vašeho místa na workshop nám zašlete kurzovné na

       účet  332299977/5500

  • Jako variabilní symbol platby uveďte VS workshopu 

  • Do zprávy pro příjemce napište jméno účastníka workshopu.

  • Vaše místo na workshop je tím zarezervováno.

  • Potvrzení o došlé platbě Vám zašleme na Váš email. 

Při jakýchkoli nejasnostech nás prosím neváhejte kontaktovat!
 

Dárkový poukaz!

workshop můžete věnovat i formou dárkového poukazu!