Workshop Míchání Barev s Ukázkou Použití v Obraze

Workshop Míchání Barev s Ukázkou Použití v Obraze

Abychom svět viděli v tom pravém světle – tedy barvě, je dobré začít malovat! 🙂 Malování je jedinečný způsob, jak barvy opět vnímat v jejich pravé síle a kvalitě, jak sítnici našeho oka zbavit nánosů “šedého smogu”, rekalibrovat ji a stát se citlivějším. Stejně jako v přírodě najdeme tisíce barevných odstínů i naše talenty mají různá “zabarvení”, jakoby smíchaná z několika barev a jejich konkrétních tónů a valérů. A stejně jako jsme často otupělí vůči barevnosti přírody a z důvodu života „pod umělým světlem“ vidíme jen černobíle, jsme často necitliví i vůči naší kreativitě a nechápeme její přirozenou proměnlivost.

 

Tento kurz je určen všem, kteří chtějí malbě porozumět nejen po stránce řemeslné (technické), ale i v jejím psychologickém či filozofickém kontextu, a kteří hledají svojí vlastní jedinečnou cestu a osobitý projev. Hodí se nejen pro začínající malíře, ale i pro ty zkušenější, kteří by například chtěli začít experimentovat s různými malířskými technikami, aby více vystihli svůj naturel.

 

V první polovině kurzu probereme jak klasickou malířkou teorii barev (tedy míchání barev ze třech základních odstínů), tak se dotkneme i fyzikálních a psychologických zákonitostí jejich fungování. Skrze hravá výtvarná cvičení si barvy nově prožijete, najdete vaši přirozenou “barevnou paletu”, uvědomíte si svůj osobitý barevný naturel, zjistíte, kdy barvy vibrují, kdy šednou, kdy prohlubují prostor nebo naopak kdy ho zplošťují. V kontextu s tím pochopíte i vlastnosti barvy v akvarelu, akrylu, pastelu, pastelkách či oleji a dalších technikách.  V druhé polovině kurzu přijde na řadu volná tvorba podle vybraných předloh a Vaší fantazie i Vašeho barevného cítění. 

Co s sebou?

​S sebou si vezměte chuť malovat.

Veškeré ostatní pomůcky a barvy pro vás máme připravené v Atelieru.

Cena?

​Cena workshopu je 1590.- Kč  (Je to 7 hodin).

 

Jak se na kurz přihlásit? 

Máte 3 možnosti

Napište na email

Vyplňte formulář

Rezervace míst

Dárkový Poukaz

​Kurz můžete věnovat i formou dárkového poukazu!

Práce našich studentů

S námi to taky zvládnete ...

English friendly
workshops
Naši Partneři

Kontaktujte nás

Coffee Is On Us

We're On The Map​​

Politickývh vězňů 1272/21

Zavolejte nám, napište nám nebo zaklepejte na naše dveře

Rádi se s vámi setkáme a prodiskutujeme naše dostupné umělecké kurzy

Rezervujte si vaší první lekci zdarma

Napište nam a mi vám rádi odpovíme na vše vaše dotazi a pomůžeme vám vybrat ten nejvýhodnejší kurz nebo workshop.

Rezervujte si vaš Zážitek

Rezervujte si vaš Zážitek

Rezervujte si vaš Zážitek